Mobile Specialist
IPG Mediabrands
Warsaw, Mazowieckie, Poland
3 d. temu

Job Description

Jako Reprise jesteśmy częścią międzynarodowej grupy IPG Mediabrands.

Specjalizujemy się w marketingu interaktywnym. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania, indywidualnie dopasowane do potrzeb i celów naszych klientów.

Obecnie poszukujemy Kandydatów / Kandydatek na stanowisko : Mobile Specialist Miejsce pracy : Warszawa

Do Twoich zadań będzie należeć :

realizowanie kampanii mobilnych od spotkań strategicznych po planowanie, realizację i raportowanie kampanii kontakt z wydawcami, negocjacje i ewaluacje ofert obsługa narzędzi optymalizujących kampanie i wykorzystujących dane first, second & third party audytowanie aplikacji mobilnych klienckich pod kątem UX / UI, app store optimization Required Skills Zaaplikuj do nas, jeżeli możesz się pochwalić :

biegłą obsługą narzędzi z pakietu Office (PowerPoint, Excel), co najmniej rocznym doświadczeniem w pracy w domu mediowym lub agencji w planowaniu, tworzeniu strategii i analizowaniu danych znajomością narzędzi do analityki biznesowej wiedzą z zakresu mediów digitalowych bardzo dobrą znajomością języka angielskiego W zamian zapewniamy :

pracę dla największych reklamodawców z różnorodnych branż zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z atrakcyjnym, adekwatnym do Twoich kompetencji i zaangażowania wynagrodzeniem szeroki pakiet benefitów (m.

in. : ubezpieczenie medyczne, multisport, dofinansowanie nauki języków obcych, miejsce parkingowe) dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań na rynku komunikacji zintegrowanej w strukturach międzynarodowej organizacji wiedzę, szkolenia i projekty, dzięki którym będziesz mógł się dalej rozwijać możliwość włączenia się w podejmowane przez nas projekty charytatywne swobodną, niekorporacyjną atmosferę : ) Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres : rekrutacje mbww.

com lub poprzez formularz ogłoszenia. Job Location Warsaw, Mazowieckie, Poland Position Type Full-Time / Regular

Share

LinkedIn Facebook Twitter Email AddThis Return To Job Listings

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku