Pakowanie folderów reklamowych - Holandia
Agencja Rekrutacji PRAN
Włoszczowa, Świętokrzyskie
4 d. temu
source : Lento.pl

Agencja Rekrutacji PRAN (nr KRAZ 1223) poszukuje obecnie dla swojego Klienta - firmy związanej z dostarczaniem ulotek / folderów -

poszukuje obecnie PAKOWACZY / PRACOWNIKÓW Ogólnych Lokalizacja : Eindhoven Do Twoich zadań należeć prace przy maszynach pakujących ulotki i foldery reklamowe.

Wymagamy gotowości do pracy na trzy zmiany, motywacji do pracy. Oferujemy pracę na długi czas, zakwaterowanie + transport + ubezpieczenie, opiekę polskiego koordynatora na miejscu.

Zainteresowanych kandydatów zapraszamy do przesyłania CV Prosimy, aby w nadsyłanych CV zamieścić poniższą klauzulę : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanym CV dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.

08.1997 roku o Ochronie danych Osobowych (Dz.U.Nr. 133 poz.883) Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji.

Ponadto, wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez firmę PRAN sp.

z o.o. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie, zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku