Frontend Developer
Kingit sp. z o. o.
POLAND, KATOWICE, Chorzowska147, POLAND
3 d. temu
source : JobsForGeek

Poszukujemy Frontend Developera dlanaszego klienta międzynarodowej firmy tworzącej oprogramowaniemające na celu pomoc w projektowaniu podzespołów urządzeńelektronicznych.

Firma jest producentem obwodów drukowanych, któresą podstawą każdego współcześnie tworzonego produktuelektronicznego. Firma funkcjonuje od ponad 30 lat i jestniekwestionowanym liderem o stabilnej pozycji na rynku.

Jej głównymproduktem jest pakiet oprogramowania do automatyzacji projektowaniaobwodów drukowanych i płytek elektronicznych.

Poszukujemy FrontendDevelopera, który będzie uczestniczył w realizacji przejścia zklasycznej desktopowej aplikacji do modelu SaaS.

Kandydat w swojejcodziennej pracy może liczyć na informację zwrotną bezpośrednio odklientów, rozwiązywanie rzeczywistych problemów, bez pracy nad bezsensownymi’ projektami.

Zespół, do którego dołączy Developerbędzie złożony z 5 6 doświadczonychspecjalistów.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku