KONSERWATOR atrakcyjna praca w centrum Wrocławia
Koncepcja Marzena Biłas-Jaglińska
Wrocław
5 d. temu
source : recrute

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

KONSERWATOR atrakcyjna praca w centrum Wrocławia Wrocław

Opis stanowiska

  • Ustalanie przyczyn awarii oraz pojawiających się problemów technicznych
  • Drobne naprawy techniczne
  • Bieżące prace konserwacyjne i naprawcze obiektów oraz systemów i urządzeń na nich występujących
  • Współpraca z firmami świadczącymi usługi techniczne, serwisowe i naprawcze
  • Pomoc w pracach gospodarczych i technicznych
  • Modernizacja istniejących systemów i urządzeń
  • Wymagania

  • Wszechstronne umiejętności techniczne t.zw. złota rączka
  • Wykształcenie kierunkowe średnie / zawodowe lub techniczne
  • Aktualne uprawnienia SEP E do 1kV (mile widziane)
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. rok
  • Aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych (mile widziana)
  • Gotowość do pracy na wysokości powyżej 3 metrów
  • Dyspozycyjność
  • Odpowiedzialność i solidność
  • Zaangażowanie i nastawienie na realizację zadań
  • Kreatywność
  • Umiejętność organizacji pracy własnej
  • Prawo jazdy kat. B (mile widziane)
  • Oferujemy

  • Zatrudnienie w renomowanym sklepie w centrum Wrocławia
  • Pracę na pełen etat plus ewentualne nadgodziny
  • Atrakcyjne wynagrodzenie 3700 zł brutto / etat
  • System pracy 2-zmianowy 6-14 i 14-22, praca również w weekendy (Obecnie ze względu na sytuację epidemiologiczną, godziny pracy wyglądają inaczej : praca co drugi dzień, po 10-12 godzin)
  • Prywatne ubezpieczenie zdrowotne
  • Dopłaty do wczasów pod gruszą
  • Zgłoś tę pracę