Pracownik restauracji
McDonald's
Pruszków
6 d. temu

Wszystkich chętnych wdrożyć się w stabilną pracę w jednej z najważniejszych marek na świecie i nabyć doświadczenia oraz poznać nowych ludzi zapraszamy do rekrutacji.

Obowiązki :

Praca na kuchni (gotowanie kanapek, grillowanie, frytowanie)

Praca na servisie (obsługa gości, desery kulinarne, napoje, kawa)

Kasjer (ze znajomością języka polskiego)

WYMAGANIA

Doświadczenie nie jest wymagane.

Warunkiem koniecznym jest posiadanie książeczki sanepid.

Zapewniamy : umowę o pracę,

umowę o pracę,

elastyczny czas pracy i możliwości rozwojowe

pakiet socjalny (ubezpieczenie itp.)

dobrą przyjazną atmosferę