Doradca Klienta - Salon W.KRUK - Galeria Bałtycka
W.KRUK S.A.
Gdańsk, Pomorskie
6 d. temu
source : Lento.pl

W.KRUK jest najstarszą marką jubilerską w Polsce. Istnieje od 1840 roku. Nasza historia to nasza duma i najważniejsze dziedzictwo.

W ponad 130 salonach firmowych na terenie całego kraju W.KRUK oferuje najwyższej jakości złotą i srebrną biżuterię, brylanty, kamienie szlachetne oraz autorskie kolekcje, inspirowane najnowszymi trendami w modzie.

W chwili obecnej poszukujemy kandydatów na stanowisko Doradca Klienta Miejsce pracy : Galeria Bałtycka Osoba zatrudniona na stanowisku Doradcy odpowiedzialna jest za profesjonalną obsługę Klienta, dbałość o wysokie standardy, realizację celów sprzedażowych oraz współpracę z całym zespołem.

W.KRUK to marzenie kobiet i mężczyzn od 1840 roku. Jesteśmy przekonani, że za sukces naszej marki odpowiedzialni są ludzie, a najlepszy zespół doradców tworzą osoby w różnym wieku i z różnym doświadczeniem.

Niezależnie od tego czy masz 20 +, 30 + czy 40+ lat dla nas istotna jest Twoja osobowość i to, co możesz zaoferować Klientom i współpracownikom.

Jeśli tak, jak my wierzysz w nieprzemijające piękno, pasjonuje Cię biżuteria i zegarki, posiadasz wewnętrzną motywację, chęć do pracy i wrodzony optymizm, dołącz do naszego zespołu! Oferujemy :

 • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
 • pracę w pełnym wymiarze godzin,
 • szkolenia produktowe i sprzedażowe,
 • przyjazną atmosferę i wsparcie w pierwszych miesiącach pracy,
 • atrakcyjne zniżki na zakup produktów firmowych,
 • dofinansowanie do karty MultiSport,
 • możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie,
 • opiekę medyczną na preferencyjnych warunkach. Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami. Prosimy o zawarcie klauzuli : ’Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.
 • 08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. z 2016 r., poz. 922) przez administratora zbioru danych osobowych W.

  KRUK S.A. z siedzibą w Krakowie (31-462), przy ul. Pilotów 10. Jestem świadomy(a), że podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne dla celów procesu rekrutacji oraz że mam prawo dostępu do treści moich danych i ich poprawiania.

  Obowiązek informacyjny : Proces rekrutacji prowadzony jest przez : W.KRUK S.A. z siedzibą w Krakowie przy ul. Pilotów 10, wpisaną do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000500269 jako administratora danych osobowych ( Administrator ).

  Pani / Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach związanych z realizacją aktualnych i przyszłych procesów rekrutacji.

  Podane dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) zgodnie z treścią Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych).

  Dane osobowe będą przechowywane przez okres przeprowadzania przez Administratora bieżących oraz przyszłych rekrutacji maksymalnie przez okres jednego roku.

  Administrator informuje, że przysługuje Panu / Pani prawo żądania od Administratora dostępu do danych osobowych dotyczących Pana / Pani osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  Przysługuje Panu / Pani prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

  W celu cofnięcia zgody prosimy o wysłanie wiadomości email na adres lub wysłanie listu na adres podany na wstępie niniejszej informacji.

  Administrator informuje, że przysługuje Panu / Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych gdy uzna Pan / Pani, iż przetwarzanie dotyczących Pana / Pani danych osobowych narusza przepisy prawa.

  Dane osobowe zbierane są od Pana / Pani. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do przeprowadzenia procesów rekrutacji.

  Brak podania danych osobowych uniemożliwia przeprowadzenie procesu rekrutacji. Dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.

  Dane kontaktowe do inspektora ochrony danych u Administratora : adres e-mail Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych osobowych : W.

  KRUK S.A. z siedzibą w Krakowie przy ul. Pilotów 10 ( Administrator ) w celach niezbędnych do realizacji aktualnego procesu rekrutacji.

  Wiem, że podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do przeprowadzenia procesów rekrutacji.

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku