SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY TELEFONICZNEJ
CARD TERMINAL EXPERT
Opole, Opolskie
6 d. temu
source : Lento.pl

STABILNA PRACA DLA CIEBIE !!! SPRAWDŹ !!!! CARD TERMINAL EXPERT w związku z bardzo dynamicznym rozwojem firmy poszukuje specjalistów ds.

Sprzedaży Telefonicznej Obecnie przy współpracy z Fundacja Polska Bezgotówkowa realizujemy program upowszechniający i zwiększający liczbę punktów handlowo-usługowych akceptujących płatności bezgotówkowe.

Dla nas liczą się ludzie, dlatego wiemy że gwarancją sukcesu jest współpraca z właściwymi ludzmi. Szukamy SPECJALISTÓW DS.

SPRZEDAŻY TELEFONICZNEJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW : - Aktywna sprzedaż usług i produktów CARD TERMINAL EXPERT oraz pozyskiwanie nowych klientów biznesowych - Budowanie i utrzymywanie relacji biznesowych z klientami - Kreowanie dobrego wizerunku firmy - Realizowanie planów sprzedażowych - Analiza potrzeb klienta oraz przygotowywanie oferty handlowej - Profesjonalne doradztwo w zakresie oferowanych usług i produktów PROFIL POSZUKIWANYCH KANDYDATÓW : - Umiejętności komunikacyjne (umiejętność budowania relacja z klientem przez telefon) - Zangażowanie i konsekwencja w wykonywaniu powierzonych zadań - Bardzo dobra dykcja i miły głos - Dobra organizacja pracy własnej i pozytywne nastawienie do pracy - Chęci do zdobywania nowej wiedzy i umiejętności - Osoby lubiące wyzywania i osiąganie postawionych celów - Kandydaci kreatywnie podchodzący do rozwiazywania problemów OFERUJEMY : - Stabilne zatrudnienie, Na początek Umowa-Zlecenie , po okresie próbnym możliwość zatrudnienia w oparciu o Umowę o Pracę - Atrakcyjny i Motywacyjny system wynagrodzeń ( Wynagrodzenie podstawowe ( 17 zł / h) + Wysokie prowizje sprzedażowe ), Prowizje nie mają górnych limitów - Premie za konkursy Motywacyjne - Szkolenie przygotowujące do pracy ( sprzedażowe i produktowe) - Pracę pełną wyzwań - Pracę od Poniedziałku do Piątku w godz.

8.00 - 16.00 (możliwość dopasowania godzin pracy) - Pracę w przyjaznej atmosferze - Możliwość zdobycia nowych umiejętności - Niezbędne narzędzia pracy, pracę w opraciu o własne bazy DO CV PROSZĘ DOŁĄCZYĆ KLAUZULĘ RODO : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.

Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO).

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku