Koordynator pracowników ze Wschodu
KBTI Poland
Świdnica
2 d. temu
source : recrute

Opis stanowiska

Agencja zatrudnienia WorkProfi (cert. 17025), z siedzibą w Wałbrzychu poszukuje osoby do pracy na stanowisku :

Koordynator pracowników z Europy Wschodniej.

Wymagana bardzo dobra znajomość języka rosyjskiego lub ukraińskiego.

Miejsce pracy : Wałbrzych

Poszukujemy osoby zmotywowanej do pracy, dyspozycyjnej, która chce podjąć długoterminową współpracę!!

Opis stanowiska :

  • rekrutacja pracowników ze Wschodu,
  • stała koordynacja pracowników oraz rozwiązywanie ewentualnych problemów,
  • wykonywanie czynności administracyjnych takich jak : podpisywanie umów, pomoc w uzyskaniu numeru PESEL, pomoc w założeniu konta bankowego, meldowanie pracowników, itp.,
  • sporządzanie i przedstawianie raportów,
  • budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami,
  • planowanie czasu pracy,
  • kontrola mieszkań,
  • planowanie transportu,
  • wykonywanie innych zadań, jeżeli będzie to wymagane.
  • Wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane,
  • czynne prawo jazdy kat. B,
  • bardzo dobra znajomość języka rosyjskiego lub ukraińskiego, a także polskiego,
  • umiejętność obsługi komputera, pakietu MS Office, Outlook,
  • dyspozycyjność,
  • motywacja do pracy,
  • umiejętność pracy pod presją czasu oraz podejmowania samodzielnych decyzji,
  • łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi,
  • dobra organizacja czasu pracy,
  • chęć podjęcia długoterminowej współpracy.
  • Oferujemy :

  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie,
  • samochód służbowy, telefon oraz laptop,
  • możliwość długoterminowego, stabilnego zatrudnienia w szybko rozwijającej się firmie (umowa o pracę).
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych