Obsługa klienta - Język Francuski
Forever Logistics
Łódź, Łódzkie
3 d. temu
source : Lento.pl

Firma Logistyczna zajmująca się transportem międzynarodowym na terenie Unii Europejskiej. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kreatywnych osób na stanowisko : Obsługa Klienta z językiem francuskim, rynek francuski Region : Łódź, Łódzkie Opis stanowiska : Obsługa klientów w trakcie realizacji usług spedycyjnych, kraj Francja, Pozyskiwanie nowych klientów, Nawiązywanie długotrwałych relacji z klientami, Wymagania : doświadczenie na stanowisku obsługi klienta, Min.

wykształcenie średnie, Dobra znajomość języka Francuskiego, Dobra znajomość języka Polskiego, inne języki mile widziane Komunikatywność i kreatywność Umiejętność budowania trwałych i pozytywnych relacji z klientami Umiejętności organizacyjne i negocjacyjne Własna baza klientów mile widziana : ) Oferujemy : Pracę w młodym dynamicznym zespole, Umowę o pracę, Atrakcyjne wynagrodzenie, System Premiowania bardzo Atrakcyjny!!! Opowiedzialne stanowisko, praca z doświadczonym zespołem ludzi.

Niezbędne narzędzia do pracy(komputer,telefon), Możliwość podnoszenia kwalifikacji. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na mail : Osoby nie spełniające w / w wymagań prosimy nie aplikować.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku