Inżynier Produkcji ds. Maszyn Testowych (Elektronika)
Moltton
Tychy, PL
4 d. temu
source : FACHPRACA

MOLTTON POLAND jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branży przemysłowej.

Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów.

Działamy w oparciu o certyfikat agencji zatrudnienia nr 7145

Zakres obowiązków :

  • Opracowywanie procesu testowania produktów.
  • Specyfikowanie, nadzorowanie budowy i odbiór maszyn i urządzeń testowych.
  • Tworzenie dokumentacji procesu.
  • Zapewnienie maszyn o odpowiedniej zdolności i wydajności.
  • Optymalizacja wyników jakościowych i odpadów w powierzonym obszarze.
  • Zapewnienie technicznego wsparcia i szkolenia dla produkcji, utrzymania ruchu, jakości.
  • Zapewnienie dostępności zapasowych narzędzi i oprzyrządowania.
  • Wymagania :

  • Wykształcenie wyższe ( preferowane kierunki : Automatyka i Robotyka, Elektronika, Elektryka).
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • Znajomość środowiska LabView oraz sterowników PLC (Allen-Bradley)
  • Znajomość zasad konstrukcji maszyn.
  • Podstawowa wiedza w zakresie elektroniki analogowej i cyfrowej.
  • Umiejętność obsługi AutoCad.
  • Umiejętność tworzenia dokumentacji procesowych i stanowiskowych.
  • Dobra znajomość języka angielskiego.
  • Nasz klient oferuje :

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie produkcyjnej.
  • Umowę o Pracę.
  • Możliwość rozwoju.
  • Pracę pełną wyzwań.
  • Zgłoś tę pracę