Pracownik ds. nadzoru o specjalności sanitarnej / budowlanej
Wrocławskie Mieszkania Sp. z o.o.
Wrocław, dolnośląskie, Polska
4 d. temu
source : Praca

Firma działająca w obszarze zarządzania

i gospodarowania nieruchomościami

W związku z planowanymi inwestycjami oraz z pracami remontowymi poszukujemy osoby na stanowisko :

Wymagania :

  • wykształcenie średnie lub wyższe kierunkowe,
  • znajomość zagadnień związanych z funkcjonowaniem wspólnot mieszkaniowych,
  • dobra znajomość prawa budowlanego i pozostałych przepisów techniczno-budowlanych,
  • umiejętność kosztorysowania i weryfikacji kosztorysów,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej związanej z wykonywanymi czynnościami,
  • biegła obsługa MS Office (WORD, EXCEL) oraz programu do kosztorysowania NORMA Pro,
  • umiejętność formułowania wniosków i pisania pism związanych z remontami budynków oraz inwestycjami,
  • wiedza praktyczna z zakresu szacowania wartości robót budowlanych,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej i dbałość o wysoką jakość wykonywanej pracy,
  • zdolność do podejmowania samodzielnych decyzji,
  • komunikatywność,
  • dyspozycyjność,
  • mile widziane posiadanie prawa jazdy kat. B. oraz uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności sanitarnej.
  • Opis stanowiska :

  • reprezentowanie Gminy Wrocław we wspólnotach mieszkaniowych w zakresie określonym w pełnomocnictwie,
  • sprawdzanie, analizowanie, opiniowanie uchwał, ofert, kosztorysów ofertowych, inwestorskich, powykonawczych, zamiennych, przedmiarów w ramach obsługi uchwał remontowych i kompleksowego rozliczania wniosków o rozliczenie wykonanych remontów i wykonanych dokumentacji dla wspólnot mieszkaniowych,
  • udział w komisjach odbiorowych robót remontowych oraz w zebraniach wspólnot mieszkaniowych, przeprowadzanie wizji lokalnych w budynkach wspólnot mieszkaniowych,
  • występowanie do zarządców nieruchomości z wnioskami o podejmowanie inicjatyw w sprawie napraw, remontów budynków wspólnot,
  • realizacja zapisów Ustawy Antysmogowej nr XLI / 1405 / 17 przyjętej przez Sejmik Województwa Dolnośląskiego oraz przepisów prawa miejscowego w zakresie likwidacji ogrzewania niskoemisyjnego oraz uciepłownień budynków, w tym prowadzenie pełnej ewidencji danych w tym zakresie, tworzenie i uzupełnianie baz danych,
  • nadzór nad pracą zarządców w zakresie przysługującym Gminie Wrocław jako członkowi wspólnoty mieszkaniowej,
  • sporządzanie, prowadzenie zestawień, tabel, wykazów, list na potrzeby sekcji ds. remontów we wspólnotach mieszkaniowych.
  • Oferujemy :

  • ciekawą i odpowiedzialną pracę, w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Zgłoś tę pracę