Stolarz w Niemczech na Bawarii
JobFACTORY Germany
Legnica, Dolnośląskie
‎17 godz. temu
source : Lento.pl

JOB Factory Germany to nowa jakość znanych usług! Pod tą nazwą jesteśmy nowi ale łączy nas jedno, każdy pracował wcześniej w branży pośrednictwa pracy, zatem scala nas doświadczenie a wyróżnia świeże spojrzenie! W krótkim czasie ugruntowaliśmy swoją pozycję i zdobyliśmy zaufanie na Rynku niemieckim i robimy ekspansję na Rynek europejski! W obecnych czasach warto oddać się w ręce osób, którym zależy nie tylko na kolokwialnym przepychaniu CV, tylko tych, którym zależy, by każdy pierwiastek Kandydata był zadowolony.

Zaciekawiliśmy Cię? Nie zwlekaj, aplikuj! Pomagamy z pasji!Poszukujemy dla naszego Partnera w Niemczech StolarzyZadania : Wykonywanie i konserwacja elementów drewnianych Wykonywanie i konserwacja mebli Wycinanie elementów drewnianych Szlifowanie, heblowanie, frezowanieWymagania : Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (w Teamie jedna osoba musi być komunikatywna!) Prawo jazdy kat.

B + własny samochód mile widziane (w Teamie musi być Auto) Potwierdzenie kwalifikacji i ukończenia szkoły Doświadczenie na podanym stanowisku Zaangażowanie i pozytywne nastawienie do pracy Oferujemy : Zatrudnienie u niemieckiego Pracodawcy (żadne delegacje!) w oparciu o niemiecką umowę o pracę Atrakcyjne wynagrodzenie Składki emertytalne odprowadzane w Niemczech Niemieckie ubezpieczenie zdrowotne Dodatek urlopowy i premie świąteczne Zaliczki wypłacane wedle życzeń Długofalowa współpraca Możliwość pracy w nadgodzinach kwestia indywidualna Wsparcie polskojęzycznych Konsultantów Tłumaczenie CV na język niemiecki w celu rozpoczęcia procesu rekrutacyjnego bezpłatnie! Zainteresowanych prosimy o przesłanie swojego CV w temacie wpisując nazwę stanowiska na adres : Nie daj swojej szansie przejść w inne ręce!Z uwagi na fakt, że niektóre sprawy formalne w Niemczech są zbyt zawiłe, z chęcią pomożemy! Wystąpienie o numer socjalny, podatkowy, założenie karty zdrowia?

A może Kindergeld? Żaden problem, skontaktuj się z nami!W celu skutecznej rekrutacji, prosimy o dołączenie w stopce klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.

08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity : Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku