Doradca finansowy
OVB Allfinanz
Wrocław, Dolnośląskie
3 d. temu
source : Lento.pl

Jako niezależny Doradca Finansowy każdy ma szansę na indywidualny rozwój, a dzięki swojemu zaangażowaniu również szansę na współtworzenie naszego europejskiego sukcesu.

Firma OVB która od 49 lat doradza klientom w całej Europie w zakresie usług finansowych poszukuje kandydatów na stanowiska Managera oraz opiekuna klienta.

Jeżeli nie masz doświadczenia w branży finansowej ale jesteś otwarty na zmiany. Rozwój osobisty jest dla Ciebie bardzo ważny to szukamy właśnie Ciebie !!! Oferujemy : - elastyczne godziny pracy, w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu, w branży z przyszłością - większe możliwości dochodowe - bezpłatne kształcenie i szkolenia na wszystkich etapach kariery - pracę w młodym zespole Wymagamy : - bardzo wysokiej kultury osobistej - średniego wykształcenia - systematyczności - komunikatywności - asertywności Zgłoszenia w formie CV proszę wysyłać na adres email :

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku