Specjalista ds. Zarządzania Kontraktami
TAP.TALENT
Wrocław, Polska
4 d. temu
source : Jobs.pl

Nasz klient posiada około 170 lokalizacji w ponad 50 krajach na całym świecie, lecz bijące serce ich usług znajduje się we Wrocławiu.

Ta praca da Ci możliwość rozwoju i uskrzydlenia swojej kariery.

To nowa marka na wrocławskim rynku!

Twoje zadania :

  • Obsługa zgłoszeń dotyczących master data oraz procesów intercompany
  • Korekta istniejących formularzy wniosków danych podstawowych i danych międzyfirmowych oraz wsparcie tworzenia nowych w odniesieniu do wymogów prawnych
  • Komunikacja z użytkownikami i określonymi działami w celu wyjaśniania prawidłowego wprowadzania danych podstawowych
  • Bycie główną osobą kontaktową w sprawie konkretnych pytań operacyjnych
  • Wspieranie projektów dotyczących danych podstawowych we współpracy z określonymi departamentami
  • Tworzenie i przerabianie dokumentów szkoleniowych oparte na codziennej pracy i doświadczeniu
  • Twój profil :

  • Licencjat lub długoletnie doświadczenie zawodowe
  • Doświadczenie w systemach IT (SAP R3, Microsoft Office - Word, Power Point, Excel, Outlook)
  • Biegła znajomość języka niemieckiego oraz angielskiego
  • Oferujemy :

  • Możliwość pracy w start-upowej atmosferze
  • Długotrwałe i stabilne zatrudnienie
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Nowoczesne biuro w centrum Wrocławia
  • Pakiet świadczeń (włączając opiekę medyczną)
  • Szerokie możliwości rozwoju kariery zawodowej
  • Zgłoś tę pracę