Poszukiwana Opiekunka do leżącej Pani
Medicas
Katowice, PL
‎5 godz. temu
source : Europa.jobs

Poszukiwana Opiekunka do leżącej Pani MIEJSCE ZLECENIA : Bürstadt / Bobstadt 68642 STAWKA : 1500 euro miesięcznie START : od zaraz na 2 lub 3 miesiące PREMIA : 250 euro Podopieczna ma 84 lata, jest osobą lezącą.

Pani ma demencję, jest osoba spokojną. Czasem jest trochę zagubiona, ale nie ma problemów z komunikacją. Podopieczna Ma założony cewnik.

Starsza Pani mieszka sama w domu z ogrodem. Dla opiekunki przeznaczony jest pokój z TV, internet. Sklepy oddalone są o 40 min.

W zakupach pomaga przyjaciel rodziny. WYMAGANIA : - doświadczenie w opiece nad osobami starszymi / niepełnosprawnymi - doświadczenie w pracy z osobami leżącymi - mile widziane prawo jazdy - znajomość języka niemieckiego min.

w stopniu komunikatywnym + / dobrym GWARANTUJEMY : - codzienną przerwę (min. 2h) i jeden wolny dzień w tygodniu - legalne zatrudnienia na umowę zlecenie - wysokie składki do ZUS.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku