PRACOWNIK PRODUKCJI / PAKOWACZ (mężczyźni)
BLUENAR S.C.
Lubin, Dolnośląskie
3 d. temu
source : Lento.pl

BLUENAR S.C. jest dynamicznie rozwijającą się firmą produkującą okładziny dekoracyjne. Poszukujemy pracowników na stanowisko : Pracownik produkcji / pakowacz PRACOWNIK PRODUKCJI / PAKOWACZ (mężczyźni) Miejsce pracy : Lubin / Gola Zakres obowiązków : - Produkcja elementów dekoracyjnych - Pakowanie produktu gotowego - Dbanie o sprawny przebieg procesów produkcyjnych Wymagania : - Dyspozycyjność do pracy trzyzmianowej - Umiejętność posługiwania się prostymi narzędziami - Zdolności manualne, dokładność i duże zaangażowanie Oferujemy : - Stabilne zatrudnienie - Możliwość rozwoju - Pracę w systemie trzyzmianowym - Przyjazną atmosferę pracy Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres : Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.

o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.). Z wybranymi kandydatami skontaktujemy się mailowo lub telefonicznie

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku