Opiekunka do Pani w Erlangen 04/0912
Curaform 24 Sp. z o.o.
Katowice, Śląskie
1 d. temu
source : Lento.pl

Poszukujemy Pani do pracy z komunikatywną znajomością języka niemieckiego. OPIS PODOPIECZNEJ : Pani 83 lata, 82 kg / 155 cm Pani : choruje na cukrzycę, choroby serca, porusza się na wózku inwalidzkim.

Sama wstaje przy niewielkiej pomocy opiekunki. Jest Lift. Warunki pobytowe : dom jednorodzinny OBOWIĄZKI : Pomoc w toalecie, pielęgnacji ciała, jest pampersowana, przypominanie o lekarstwach, pomoc w ubieraniu i rozbieraniu, gotowanie, zakupy, pranie, podlewanie kwiatów.

Wymagania : Pani z doświadczeniem w opiece, wyrozumiała i cierpliwa, język NIEMIECKI w stopniu komunikatywnym. Dla opiekunki osobny pokój, TV, łazienka, internet.

LOKALIZACJA : 91054 Erlangen k.Norymbergii Zapraszamy do kontaktu : Curaform 24 Sp.z o.o. Sp. K. Tel. : 32 33-93-106; kom. 530 074 204 mail :

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku