Specjalista ds. IT
IT
Czechowice-Dziedzice
4 d. temu
source : Recrute

Opis stanowiska

  • konfigurowanie oraz administrowanie siecią komputerową firmy,
  • zapewnianie bezpieczeństwa sieci komputerowej, wykrywanie i usuwanie awarii,
  • wdrażanie nowych rozwiązań usprawniających działanie istniejących urządzeń oraz aplikacji sieciowych,
  • prowadzenie projektów IT związanych z rozbudową oraz modernizacją istniejącej infrastruktury,
  • wsparcie użytkowników sieci,
  • tworzenie oraz nadzór nad dokumentacją techniczną.
  • Wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowany kierunek informatyczny,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomość urządzeń sieciowych CISCO (VLAN, Routing, LAG, ACL, VPN, Tunneling) - warunek konieczny,
  • szeroka wiedza z zakresu zarządzania sieciami LAN, WAN, WIFI,
  • umiejętność konfiguracji urządzeń aktywnych (SWITCH, ROUTER, ACCESS POINT, etc.),
  • znajomość serwerowych systemów operacyjnych Windows Server 2008, 2012 oraz Linux,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • samodzielność i zaangażowanie,
  • dobra organizacja pracy własnej.
  • Mile widziane :

  • certyfikat CCNA.
  • Zgłoś tę pracę