Spedytor międzynarodowy (drogowy)
Adore HR
Toruń
3 d. temu

Zakres obowiązków

  • Obsługa spedycji krajowej i międzynarodowej
  • Pozyskiwanie Klientów i przewoźników
  • Utrzymywanie i rozwijanie kontaktów z Klientami
  • Organizacja, nadzór oraz bieżąca obsługa zleceń transportowych w zakresie spedycji drogowej
  • Ustalanie warunków i wycena transportów
  • Praca związana z giełdą spedycyjną
  • Wymagania

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w spedycji międzynarodowej drogowej
  • Wykształcenie wyższe pokrewne : logistyka, transport
  • Znajomość branży oraz zagadnień związanych ze spedycją drogową
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • Samodzielność, terminowość realizacji zleceń
  • Umowę o pracę
  • Zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjny system wynagrodzenia
  • Realną możliwość awansu
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych