Celuj zawsze w Dziesiątkę Finanse! Doradca Klienta
Dziesiątka Finanse Sp. z o.o
Warszawa, Mazowieckie
3 d. temu
source : Lento.pl

W związku z dynamicznym rozwojem, Spółka Dziesiątka Finanse poszukuje osób na stanowisko : Specjalista ds. obsługi telefonicznej.

Lubisz kontakt z klientem? Masz doświadczenie lub chcesz stawiać pierwsze kroki w branży pożyczkowej? Reagujesz na potrzeby klientów?

Szukasz nowych wyzwań? A może masz dość wielkich open space i chciałbyś pracować w przyjaznych, kameralnych warunkach? Ta praca jest właśnie dla Ciebie! Do Twoich obowiązków będzie należeć : Obsługa infolinii przychodzącej Obsługa procesu windykacji telefonicznej W zamian oferujemy : Atrakcyjną stawkę godzinową -

22 zł brutto / h i wysokie premie oraz możliwość przejścia na umowę o pracę po 3 miesiącach wdrożenia Realne możliwości rozwoju w strukturze firmy Kompleksowe szkolenie wstępne, za które Ci zapłacimy Przyjazną atmosferę i kameralne biuro Grafik pracy dostosowany do Twoich potrzeb Od Ciebie wymagamy : Łatwości w nawiązywaniu relacji z klientami Asertywności Komunikatywności i kreatywności Nie masz doświadczenia?

Nauczymy Cię wszystkiego! Aplikuj już dziś ! O nas : Jesteśmy jedną z najstarszych, istniejących od 2001 roku firm pożyczkowych w Polsce.

Posiadamy ugruntowaną, stabilną pozycję na rynkach lokalnych w Zachodniej, Północnej i Południowej części kraju. Nasza nowa strategia zakłada zwiększenie skali działania z regionalnej na ogólnopolską, a docelowo wejście do grona liderów rynkowych.

Step 2
Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku