Magazynier/Pracownik Produkcji
Randstad
Iłża, Mazowieckie
3 d. temu
source : Lento.pl

Lubisz pracę na magazynie? Chcesz zdobyć doświadczanie ? Zgłoś się do nas już dziś! Mamy dla Ciebie idealna ofertę pracy! Poszukujemy pracowników na stanowisko magazynier .

oferujemy zatrudnienie od zaraz! terminowe wynagrodzenia + premia zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową na czas określony pracę w systemie 2-

zmianowym możliwość zdobycia doświadczenia możliwość przejścia bezpośrednio w struktury klienta zadania załadunek i rozładunek towarów obsługa wózka widłowego wykonywanie innych czynności magazynowych dbałość o powierzony sprzęt i mienie oczekujemy mile widziane uprawnienia UDT na wózek widłowy doświadczenie na podobnym stanowisku umiejętność obsługi komputera dokładność oraz sumienność chęci do pracy Zainteresowane osoby proszę o aplikowanie przez formularz.

Agencja zatrudnienia nr wpisu 47

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku