Pracownik Sprzątający-Gdańsk Śródmieście - na popołudnie
Hombre Service
Gdańsk, Pomorskie
21 min. temu
source : Lento.pl

Firma Hombre Service sp. z o.o. pilnie zatrudni osobę na stanowisko PRACOWNIK SERWISU SPRZĄTAJĄCEGO Miejsce pracy : Gdańsk Śródmieście Zadania : -

sprzątanie pomieszczeń biurowych, socjalnych, korytarzy, sanitariatów -praca od poniedziałku do piątku w godzinach 16 : 00 -

20 : 00 -WOLNE WEEKENDY ORAZ ŚWIĘTA Oferujemy długofalową współpracę, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.

Zapraszamy do kontaktu! Umówimy się na spotkanie, aby pokazać miejsce pracy. Mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu pod nr 601 -181 - 952, 58 342 72 53 Zapraszamy również bezpośrednio do naszego biura przy ul.

Chmielewskiego 5b w Sopocie (czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 7 : 00 - 15 : 00) Przesyłając cv prosimy o dopisanie klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Hombre Service sp.

z o.o z Siedzibą w Sopocie przy ul. Chmielewskiego 5b w procesie rekrutacji na stanowisko Pracownik Sprzątający na potrzeby : obecnego procesu rekrutacji / przyszłych procesów rekrutacji.

Jednocześnie oświadczam iż przekazuję moje dane osobowe całkowicie dobrowolnie" "Oświadczam ponadto, że jestem świadoma / y o przysługującym mi prawie dostępu do treści danych i możliwości ich poprawiania, a także o prawie wycofania zgody na przetwarzanie tych danych w każdym czasie.

CV kandydata przechowywane będzie przez okres prowadzenia procesu rekrutacji, po tym czasie zostanie usunięte. Aplikacji nie odsyłamy.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami. W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych w przyszłych procesach rekrutacji CV kandydata przechowywane będzie przez okres 3 miesięcy na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji, po tym okresie będzie usunięte, a dane osobowe kandydata nie będą przetwarzane w żadnym innym celu.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku