Kierownik ds. ofertowania i logistyki
Business Bridge Group Sp. z o.o.
Wrocław
1 d. temu
source : Recrute

Opis stanowiska

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy

z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Obecnie poszukujemy dla naszego Klienta firmy świadczącej usługi z zakresu inżynierii środowiska osoby do pracy na stanowisku :

KIEROWNIK DS. OFERTOWANIA I LOGISTYKI (branża sanitarna)

Miejsce pracy : WROCŁAW

Jakie będą Twoje zadania na tym stanowisku :

kompleksowe przygotowywanie kosztorysów ofertowych dla instalacji HVAC i sanitarnych,

analizowanie materiałów przetargowych, technicznych i zbieranie materiałów niezbędnych do opracowania oferty,

kierowanie zapytań ofertowych a także dokonywanie analizy ofert od podwykonawców lub dostawców,

stała współpraca z producentami, dostawcami, a także z hurtowniami,

prowadzenie negocjacji technicznych i handlowych,

współpraca z biurem i pozostałymi pracownikami Firmy w ramach zadania.

utrzymywanie dobrych relacji z kontrahentami.

Wymagania

Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli :

jesteś biegły w obsłudze komputera, w szczególności środowiska MS Office, a także programów do kosztorysowania (np. Norma),

znasz rozwiązania techniczne branży HVAC,

jesteś komunikatywny, otwarty na kontakty, łatwo nawiązujesz relacje,

masz doświadczenie w pracy z ofertami handlowymi, technicznymi, a także z kosztorysami i dokumentacją techniczną,

ukończyłeś studia o profilu technicznym (preferowany kierunek : Inżynieria Środowiska),

pracowałeś na podobnym stanowisku przez minimum 5 lat.

Pracodawca oferuje :

zdobycie doświadczenia w prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwie,

stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

możliwość ciągłego doskonalenia i rozwoju zawodowego,

udział w ciekawych projektach.

Ogłoszenie jest już nieaktywne, nie można na nie aplikować.