Praca w żłobku
Przedszkole
Kraków, Małopolskie
1 d. temu
source : Lento.pl

Niepubliczny żłobek "Radosne skrzaty" poszukuje Nauczycielek / Opiekunek do naszej placówki mieszczącej się na ulicy J. Sawy- Calińskiego od czerwca / lipca 2020 roku! Wymagania : Ukończone studia z zakresu edukacji przedszkolnej, wczesnoszkolnej ,pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej lub kwalifikacje położnej / pielęgniarki , ukończony kurs na opiekuna w żłobku lub szkoły Opiekunek dziecięcych.

Zakres obowiązków : Czynności wychowawcze i opiekuńczo-pielęgnacyjne, przygotowanie i prowadzenie lub współprowadzenie zajęć i zabaw edukacyjnych ,współpraca z rodzicami itp.

czynności związane z pracą w żłobku Wymagania : Zamiłowanie i serce do pracy z dziećmi, umiejętność pracy z grupą małych dzieci, odpowiedzialność, opanowanie, kreatywność, Zapewniamy : Umowę o pracę , atrakcyjne wynagrodzenie, przyjazną atmosferę pracy, duży wpływ na organizację placówki, możliwość rozwoju zawodowego, kursy / szkolenia, praca od pon do pt wg grafiku , Prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem