Pomocnik lakiernika proszkowego
MAAN Sp. z o.o.
Pruszków, mazowieckie, Polska
2 d. temu
source : Praca

MAAN Sp. z o.o. to stabilna firma i lider w produkcji okapów kuchennych.

Ponad 40-letnie doświadczenie zdobyte przy współpracy z wymagającymi klientami,

wysoka jakość produktów oraz nowoczesne technologie skutkują ciągłym doskonaleniem

naszej firmy. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko :

Opis stanowiska :

  • Pomoc przy obsłudze automatycznej lakierni proszkowej i aplikacji WAGNER
  • Przygotowanie elementów do lakierowania
  • Zawieszanie i zdejmowanie elementów z transportera linii lakierniczej
  • Kontrola jakości powłok lakierniczych
  • Konserwacja i czyszczenie urządzeń
  • Wymagania :

  • Mile widziane doświadczenie w lakierowaniu proszkowym
  • Znajomość procesu lakierowania proszkowego
  • Precyzyjność i dokładność
  • Oferujemy :

  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa zawarta bezpośrednio z firmą)
  • Szkolenia stanowiskowe
  • Motywacyjny system wynagrodzeń
  • Kartę Benefit System
  • Zniżki dla pracowników na zakup okapów kuchennych
  • Owocowe wtorki
  • Program poleceń pracowniczych
  • Dogodna lokalizacja okolice dworca PKP i SKM w Pruszkowie
  • Zgłoś tę pracę