Szukasz stałej pracy w Niemczech?Czekamy na Ciebie - Frankfurt, Niemcy
Aureano GmbH
Poznan, Poland
3 d. temu
source : europa.jobs

Gwarantujemy stałe zatrudnienie i długoterminowe kontrakty. Zatrudniamy wyłącznie na niemieckich warunkach. Poszukujemy od zaraz : Aptekarzy / Farmaceutow Zapewniamy :

 • stałe zatrudnienie
 • atrakcyjne wynagrodzenie i ubezpieczenie społeczne,
 • opiekę konsultanta polskojęzycznego. Czy wzbudziliśmy twoje zainteresowanie? Czekamy na Twoją wiadomość! Skontaktuj się z nami! Osoby zainteresowane prosimy o Kontakt.
 • Oferujemy : Aureano wspiera Cię kompletnie od samego początku : Towarzyszymy Ci na życzenie kompletnie, od rozmowy kwalifikacyjnej do wyszukiwania zakwaterowania / mieszkania! Przy wyszujiwaniu pracy przywiązujemy wagę do atrakcyjnych warunków pracy i życia.

  Wszyscy pracodawcy w naszej sieci, z atrakcyjnymi wynagrodzeniami i ponadprzeciętnymi świadczeniami społecznymi (np. Kursy językowe), oferują optymalne warunki dla długoterminowej perspektywy zawodowej jako wykwalifikowany specjalista w niemieckim systemie opieki zdrowotnej.

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku