Solution Architect
Bank Millennium
Warszawa
7 d. temu

Obowiązki

Poszukujemy Kandydatów, którzy :

  • są pasjonatami inżynierii oprogramowania
  • czerpią satysfakcję z tworzenia dobrze zaprojektowanych i łatwych w utrzymaniu rozwiązań
  • nieustannie dążą do powiększania swojej wiedzy i umiejętności, są w tym dążeniu samodzielni i potrafią dzielić się doświadczeniami
  • są pragmatyczni i zorientowani na pracę zespołową w małych, zwinnych zespołach
  • znają najnowsze technologie i ich zastosowanie
  • Wymagania

  • Umiejętności i wiedza programistyczna w jednym lub obu ekosystemach : Java i / lub C#
  • Bardzo dobre zrozumienie zagadnień projektowania i programowania obiektowego
  • zZajomość domain-driven design
  • Znajomość wzorców projektowych i architektonicznych
  • Zrozumienie zasad rządzących przetwarzaniem rozproszonym, skalowaniem aplikacji i zarządzaniem wydajnością
  • Silna świadomość wagi jakości oprogramowania oraz szybkiego reagowania na błędy
  • Świadomość aspektów bezpieczeństwa przy budowaniu aplikacji
  • Doświadczenie w budowaniu REST API
  • Doświadczenie z bazami NoSQL
  • Oferujemy

  • Zatrudnienie na czas nieokreślony w centrali Banku
  • Interesującą i pełną wyzwań pracę w kompetentnym środowisku, przy użyciu nowoczesnych technologii
  • Dodatkowe korzyści : opieka medyczna, dofinansowanie hobby, zniżki i wiele innych
  • Atrakcyjną lokalizację : blisko stacji metra Pole Mokotowskie
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych