Accountant
Regess. Sp. z.o.o
Jelenia Góra, Poland
1 d. temu
source : Europa.jobs

Biuro Regess poszukuje obecnie do swojego zespołu Pracownika Działu Księgowości. Miejsce pracy : Jelenia Góra Poszukujemy osoby kreatywnej, posiadającej zdolność szybkiego przyswajania wiedzy.

Doświadczenie w pracy jako Księgowa / y mile widziane : ) Wyrażając zgodę na wzięcie udziału procesie rekrutacji, należy pamiętać o zamieszczeniu klauzuli zgody na przetwarzanie danych w swojej aplikacji.

Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do swoich danych, sprostowania ich, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Podanie danych jest dobrowolne, ale stanowi warunek wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Niepodanie danych uniemożliwi wzięcie udziały w rekrutacji.

Administrator danych jest Regess Sp. z o.o.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku