Pracownik Produkcji
Randstad
Dąbrowa Górnicza, Śląskie
‎15 godz. temu
source : Lento.pl

Dla naszego klienta z branży tworzyw sztucznych poszukujemy kandydatów na stanowisko pracownik produkcji. Chcesz dołączyć do zespołu?

Aplikuj już dziś! oferujemy : -atrakcyjne wynagrodzenie + premie do 1000 zł brutto miesięcznie -zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową (poszukujemy osób, które docelowo będą na stałe pracować bezpośrednio w strukturach firmy) -premia za polecenie kolejnych pracowników (700 zł netto) -paczki świąteczne, paczki Mikołajkowe, owocowe poniedziałki -dla najlepszych pracowników kurs OWW finansowany przez pracodawcę W ramach programu benefitów Randstad Plus nasi pracownicy mogą korzystać z : -karty MultiSport -prywatnej opieki medycznej Medicover -kodów rabatowych z możliwością realizacji w sklepach stacjonarnych -zniżek na zakupy on-line w sklepach, kawiarniach, pizzeriach -zniżek na bilety do kina, teatru oraz na inne wydarzenia kulturalne zadania : -obsługa maszyn i urządzeń -praca przy linii produkcyjnej -utrzymywanie porządku na stanowisku pracy -wizualna kontrola jakości produktu oczekujemy : -gotowości do pracy w systemie 3 zmianowym równoważnym -zaangażowania i chęci do pracy -zmysłu technicznego Agencja zatrudnienia nr wpisu 47

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku