Specjalista ds. Kadr - rekrutacja online
HRK S.A.
Grodzisk Mazowiecki
5 d. temu
source : infoPraca

Nasz Klient, firma z branży Retail pilnie poszukuje osoby na stanowisko Specjalisty ds. Administracji Kadrowej.

Specjalista ds. KadrMiejsce pracy : Grodzisk Mazowiecki

Zadania :

  • rozliczanie czasu pracy pracowników
  • przygotowywanie danych do listy płac
  • zarządzanie ZFŚS
  • wsparcie w obsłudze benefitów dla pracowników
  • doradztwo w zakresie prawa pracy
  • bieżące monitorowanie zmian w obowiązujących przepisach prawa
  • udział w projektach z obszaru HR
  • Wymagania :

  • praktyczna znajomość przepisów z zakresu prawa pracy
  • doświadczenie w administracji kadrowo-płacowej
  • doświadczenie w rozliczaniu ewidencji czasu pracy i zarządzaniu ZFŚS
  • dobra znajomość pakietu MS Office ze szczególnym uwzględnieniem MS Excel
  • mile widziana znajomość komputerowego systemu kadrowo-płacowego TETA
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • wysoka kultura osobista
  • Oferujemy :

  • zatrudnienie w renomowanej międzynarodowej organizacji, dającej szansę rozwoju
  • biuro zlokalizowane w okolicach Grodziska Mazowieckiego
  • dofinansowanie do posiłków w miejscu pracy
  • opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • karta Multisport
  • bonus urodzinowy
  • Zgłoś tę pracę