Specjalista ds. Marketingu i Ofertowania
MAGA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIA...
Kraków
3 d. temu
source : recrute

Opis działalności firmy

KIM JESTEŚMY? KLUCZOWE DANE Firma założona w 1993 rok w Polsce. Obecna forma prawna : Sp. z o.o. Około 250 stałych pracowników, wyszkolonych przez firmę.

Firma Maga nie zleca prac z zakresu swojej podstawowej działalności firmom zewnętrznym, co jest gwarancją efektywności i jakości.

Główny obszar działalności : Prefabrykacja na warsztacie oraz montaż na budowie : instalacji przemysłowych / pipingu zbiorników magazynowych, silosów, suszarek urządzeń ciśnieniowych, wężownic konstrukcji stalowych

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Specjalista ds. Marketingu i Ofertowania Kraków

Opis stanowiska

Zakres obowiązków :

  • Tłumaczenia ofert i kosztorysów ofertowych,
  • Sprawowanie kontroli nad dokumentacją dotyczącą kontraktów
  • Bieżąca obsługa administracyjna kontraktów
  • Współpraca z inwestorem i podwykonawcami,
  • Udział w negocjacjach.
  • Wymagania

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane wykształcenie w budownictwie przemysłowym (budowa rurociągów, zbiorników),
  • Biegła znajomość JĘZYKA ANGIELSKIEGO poziom B2 / C1
  • Dyspozycyjność i zaangażowanie,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Rzetelność, dokładność, zaangażowanie w powierzone zadania
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w firmie o bardzo dobrej pozycji na rynku
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz bezpośredni udział w sukcesach firmy
  • Zgłoś tę pracę