Magazynier W Archiwum. Jedna zmiana 8:00-16:00
AWG
Pruszków, Mazowieckie
5 d. temu
source : Lento.pl

Nasz Klient to działając w Polsce od 2000 roku firma, obsługująca na terenie całego kraju kilka tysięcy Klientów w zakresie archiwizacji, przechowywania, skanowania, osuszania i niszczenia dokumentów.

W związku z powstaniem nowego nowoczesnego odziału Firmy, poszukujemy kandydata na stanowisko : Magazynier ul. Gromadzka, Sokołów (Hillwood Janki Sokołów) Co Gwarantujemy?

Pracę na jedną zmiane 8 : 00- 16 : 00; Wolne weekendy; Stałą współpracę z międzynarodową firmą; Umowe zlecenie; Po 5 msc.

zatrudnienie bezpośrednio przez firmę Klietna; Stawkę 17 zł brutto / h; Nie wymagamy doświadczenia, z nami go nabierzesz! Chcielibyśmy żebyś nie miał przeciwskazań do pracyfizycznej i chciał z nami pracować przez długi okres.

 • Co będzie należeć do Twoich obowiązków? Przestawianie palet przywiezionych przez Kierowców; Przenoszenie pudeł- rozlokowanie na przestrzeni magazynu;
 • Wyszukiwanie akt dla Działu Archiwizacji; Inne prace zlecone przez Przełożonego; Masz jakiekolwiek pytania ? Zadzwoń - rozwiejemy wszelkie wątpliwości ! 605-

  123-249 / 607-446- 360 lub wyślij sms o treści "Produkcja" Odwiedź nasze biuro : Biuro rekrutacji ul. Aleje Jerozolimskie 200 / 302 Warszawa-

  III piętro, (Wejście A) Pn.-Pt . 8.00-16.00 AWG Sp. z o.o. jest działającą na rynku polskim agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej nr 10052.

  Proszę o załączenie poniższej Klauzuli w CV : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art.

  6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) .

  INFORMACJA NA TEMAT ADMINISTRATORA DANYCH Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

  w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.

  Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1), dalej RODO , informuję, że : Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest AWG Sp.

  z o. o. z siedzibą ul. Żmigrodzka 253, 51-129 Wrocław, zwana dalej Spółką; Pani / Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji na podstawie art.

  6 ust 1 pkt a wyrażeniu zgody na poczet przyszłych rekrutacji na podstawie art. 6 ust 1 pkt a, a w zakresie wizerunku art.

 • 9 ust. 1 pk; Podane przez Panią / Pana dane osobowe będą udostępniane potencjalnym pracodawcom jeśli wyraził Pan / Pani stosowną zgodę w treści swojej aplikacji;
 • Pani / Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody na przetwarzanie jego danych w tych celach, ale w przypadku rekrutacji nie dłużej niż 2 lata;
 • Posiada Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;
 • Posiada Pan / Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego gdy uzna Pani / Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani / Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

 • Podanie przez Pana / Panią danych osobowych jest dobrowolne; Pani / Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania;
 • Podane przez Panią / Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego; Podanie danych w zakresie wskazanym w dokumentach aplikacyjnych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w procesach rekrutacyjnych.

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku