szkoleniowiec
Randstad
Tychy, Śląskie
15 d. temu

job description

Dzielenie się wiedzą to Twoja pasja? Podejmij współpracę z międzynarodową firmą, która umożliwi Ci dalszy rozwój zawodowy! Nie czekaj - aplikuj!

oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy
  • bogaty pakiet socjalny (m.in. bony świąteczne, dofinansowanie do karty Multisport, dofinansowanie do nauki języka angielskiego, ubezpieczenie NNW, pożyczki pracownicze)
  • zadania

  • przeprowadzanie szkoleń dla nowych pracowników działu produkcji z zakresu obsługi maszyn i reklamacji oraz planu fabryki
  • nadzorowanie przeglądów
  • przestrzeganie i egzekwowanie obowiązujących procedur oraz standardów produkcyjnych
  • udział w obniżaniu kosztów wytwarzania poprzez optymalizację procesów produkcyjnych
  • oczekujemy

  • wykształcenia z zakresu technologii żywienia - mile widziane
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej - mile widziane
  • dobrze rozwiniętych umiejętności zarządzania zespołem
  • znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • otwartości i komunikatywności
  • Step 2
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych