Kierownik Budowy
ATAL S.A.
Poznań
4 d. temu

Obowiązki

Prowadzenie dokumentacji budowlanej i przygotowywanie procesu inwestycyjnego

Planowanie, organizacja i kontrola realizacji robót budowlanych

Monitorowanie zgodności prowadzonych robót z dokumentacją wykonawczą

Współpraca z biurami projektowymi

Współpraca z firmami wykonawczymi

Uczestnictwo w odbiorach robót budowlanych

Wykonywanie obmiarów robót

Prowadzenie rozmów i korespondencji z klientami oraz podwykonawcami

Nadzór nad przekazywaniem lokali Klientom

Nadzorowanie procesu usuwania usterek i zgłoszeń

Wymagania

Wykształcenie wyższe budowlane / inżynier lub magister inżynier /

Uprawnienia budowlane

Doświadczenie : minimum 5 lat na stanowisku Kierownika Budowy

Doświadczenie w budownictwie deweloperskim

Samodzielność w nadzorowaniu robót budowlanych

Silna motywacja i zaangażowanie w wykonywaną pracę

Umiejętność pracy na komputerze (MS Office, Auto Cad, Norma, MS Project)

Oferujemy

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Pracę w młodym, ambitnym zespole

Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku nieruchomości

Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej oraz do pakietu sportowego

KB / 105 / Po

Prosimy o przysyłanie CV ze zdjęciem

Klikając w przycisk "Wyślij aplikację" lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do ATAL S.A., zgadzasz się na przetwarzanieprzez ATAL S.

A. Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane wogłoszeniu.

Uprzejmie prosimy o wypełnienie Formularza zgody na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji i dołączenie go do aplikacji.

Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych