mechanik
Randstad Polska
Wykroty, Polska
1 d. temu

Mechanika to coś co lubisz robić? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Nakręć sobie świetną pracę i weź udział w rozbudowie nowej fabryki.

Nie czekaj - aplikuj już dziś!

oferujemy

  • zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy
  • pracę w dużej międzynarodowej firmie
  • możliwość rozwoju
  • dodatkowe benefity
  • zadania

  • zapewnienie prawidłowej pracy maszyn i urządzeń na linii produkcyjnej
  • wykonywanie okresowych przeglądów technicznych
  • analizowanie i rozwiązywanie problemów dotyczących maszyn i urządzeń w procesie produkcyjnym
  • zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne
  • oczekujemy

  • mile widziane wykształcenie techniczne w zakresie mechaniki lub pokrewne
  • mile widziane minimum 2-letnie doświadczenie w pracy w zakładzie produkcyjnym
  • umiejętność czytania rysunków technicznych
  • umiejętności oraz uprawnienia spawalnicze elektrodą otuloną i / lub MIG, MAG
  • uprawnienia energetyczne E1, E2, E3 - mile widziane
  • dyspozycyjność, zaangażowanie oraz samodzielność
  • gotowość do pracy zmianowej
  • Agencja zatrudnienia nr wpisu 47