Pomocnik Magazynu
Fabryki Mebli Forte SPÓŁKA AKCYJNA
Ostrów Mazowiecka, PL
6 d. temu
source : FACHPRACA

Fabryki Mebli FORTE S.A. w Ostrowi Mazowieckiej poszukują kandydatów na stanowisko :

CO OFERUJEMY W RAMACH WSPÓŁPRACY :

  • Umowę o pracę i terminowe wynagrodzenie
  • Dofinansowanie do firmowego, dwujęzycznego przedszkola z oddziałem żłobkowym dla dzieci pracowników
  • Dofinansowanie świąteczne 2 razy w roku
  • Możliwość nauki jęz. angielskiego poprzez platformę online

  • Możliwość zmiany stanowiska pracy wewnątrz organizacji
  • Możliwość dołączenia do dodatkowej opieki medycznej Medicover

  • Pożyczki i zapomogi socjalne
  • Dofinansowanie do wypoczynku - wczasy pod gruszą
  • Dofinansowanie do kolonii dla dzieci pracowników
  • Zniżki na zakup mebli
  • CZYM BĘDZIESZ SIĘ ZAJMOWAŁ ?

  • Kompletowaniem zamówień, ustawianiem paczek na paletach
  • Etykietowaniem i foliowaniem towarów
  • Pracą na wózkach widłowych
  • Utrzymywaniem stanowiska pracy i magazynu w czystości
  • Innymi zadaniami zleconymi przez przełożonego
  • JAKICH WSPÓŁPRACOWNIKÓW SZUKAMY ?

  • Posiadających uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych (dla osób bez uprawnień organizujemy szkolenia)
  • Gotowych do pracy w systemie trzyzmianowym i czterobrygadowym - każda zmiana po 8h, 4 dni z rzędu na daną zmianę)
  • Doświadczenie w pracy na magazynie lub przy kompletacji będzie dodatkowym atutem
  • Zgłoś tę pracę