Asystent w dziale jakości
ManpowerGroup Sp. z o.o.
Bielany Wrocławskie
4 d. temu
source : infoPraca

Oferta :

  • Konkurencyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia
  • Pakiet szkoleń wdrażających
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie produkcyjnej z sektora spożywczego o zasięgu globalnym i ugruntowanej pozycji na rynku
  • Umowa o pracę tymczasową z opcją przejścia na umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z klientem
  • Dostęp do pakietu benefitów
  • Wymagania :

  • Dobra znajomość programu Excel
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (B1-B2)
  • Mile widziani studenci lub absolwenci Uniwersytetu Przyrodniczego, Politechniki, kierunków : chemia, biotechnologia, nauka o żywności i nauki pokrewne
  • Mile widziana znajomość systemów ERP
  • Gotowość podjęcia zatrudnienia w firmie zlokalizowanej w Bielanach Wrocławskich - dojazd środkami komunikacji miejskiej bezpośrednio pod firmę - możliwość pracy w systemie hybrydowym
  • Zadania :

  • Wsparcie przy wdrożeniu systemu SAP
  • Przygotowywanie zestawień w programie Excel
  • Wprowadzanie danych do systemu
  • Umiejętność skupienia na szczególe, dokładność
  • Zgłoś tę pracę