Wsparcie techniczne klienta z językiem słoweńskim - praca zdalna
L.M. GROUP POLAND Sp. z o.o.
Olsztyn, warmińsko-mazurskie, Polska
5 d. temu

Aktualnie dla naszego Klienta z branży BPO / SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.

Numer referencyjny : MAKO

Miejsce pracy : Olsztyn

Nasz klient oferuje :

  • Pracę zdalną, hybrydową lub stacjonarną
  • Elastyczny grafik (możliwość dopasowania pracy do nauki)
  • Możliwość pracy na I, II zmianę również na nocki i weekendy
  • Uzyskanie kwalifikacji zawodowych i mozliwość rozwoju
  • Zdobycie lub powiększenie doświadczenia
  • Umowę o pracę na cały okres zatrudnienia
  • Systematyczność w wypłacaniu wynagrodzenia
  • Benefity dodatkowe : ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, dodatki finansowe, platforma mybenefit, multisport, dofinansowania np.
  • do okularów czy kursów językowych.

    Wymagania stawiane kandydatom :

  • znajomość języków obcych, min. B2 - poziom języka musi pozwalać na swobodną komunikację
  • angielki oraz słoweński
  • dostępności do pracy w pełnym wymiarze godzin
  • zdolności do prowadzenia rozmów przez mail i telefon
  • umiejętności do swobodnej komunikacji (swoboda prowadzenia rozmowy)
  • umiejętności budowania i utrzymywania pozytywnych relacji
  • wysoko rozwiniętych zdolności interpersonalnych
  • dobra organizacja czasu pracy - ważne aspekt home office
  • samodyscypliny i motywacji do pracy
  • odpowiedzialności, rzetelności i dokładności
  • otwartości na nowe wyzwania
  • Obowiązki pracownika :

  • Obsługa klienta
  • Odbieranie zgłoszeń od klienta
  • Zapewnianie profesjonalnego serwisu
  • Obsługa komunikatorów (telefon, mail)
  • Proponowanie spersonalizowanych rozwiązań
  • Przekazywanie problemów do drugiej linii wsparcia
  • Tworzenie dokumentacji związanej ze stanowiskiem pracy (na potrzeby klienta)
  • Rzetelne wykonywanie powierzonych obowiązków
  • Wykonywanie pozostałych czynności, związanych ze stanowiskiem
  • Aplikuj