Specjalista ds. finansowo-księgowych
Solida
Knurów, Śląskie
2 d. temu
source : Lento.pl

Firma SOLIDA z Knurowa zajmująca się kompleksową budową domów jednorodzinnych zatrudni osobę na stanowisko : Specjalista ds.

finansowo-księgowych Od kandydatów oczekujemy : Znajomości prowadzenia księgowości, przepisów prawa podatkowego, w szczególności w branży budowlanej i deweloperskiej, Wykształcenia kierunkowego, Obsługi pakietu Office, Samodzielności i dobrej organizacji pracy.

Zakres czynności obejmować będzie : Terminowe wystawianie dokumentów sprzedaży zgodnie z obowiązującymi przepisami, Prowadzenie rozliczeń realizowanych inwestycji, Współpracę z biurem księgowym, Obsługę Klientów firmy w zakresie finansowo-

księgowym, Prowadzenie akt osobowych pracowników, Przygotowanie list płac oraz dokumentów rozliczeniowych do ZUS. Oferujemy : Pracę w biurze firmy w Knurowie, od poniedziałku do piątku w godzinach 8 : 00 -

16 : 00, Świetną atmosferę pracy w zgranym, młodym zespole, Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na zastępstwo (ok. 1,5 roku).

Aplikacje prosimy wysyłać na adres mailowy firmy :

Report this job
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku