HR Manager
HAYS POLAND Sp. z o.o.
Olsztyn, Polska
‎7 godz. temu
source : Jobs.pl

Twoja następna firma

Dla naszego klienta, rozwijającej się firmy produkcyjno-dystrybucyjnej, poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko HR Managera

Twoje następne stanowisko

Osoba na stanowisku HR Manager będzie raportować bezpośrednio do Zarządu oraz będzie pełnić funkcje doradcze i wspierające dla Zarządu oraz menadżerów liniowych w odniesieniu do wszelkich zagadnień z obszaru zasobów ludzkich.

Kandydat będzie odpowiedzialny za obszar HR’u twardego i miękkiego oraz będzie zarządzał 2-osobowym zespołem. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za tworzenie, aktualizacje i wdrożenie procedur z zakresu miękkiego HR, wartościowanie stanowisk, przeprowadzanie ankiet oraz ocen pracowniczych, a także rozwój i opracowanie metod motywowania oraz premiowania pracowników.

HR Manager będzie wspierać biznesu również w przeprowadzeniu procesów rekrutacyjnych, a także będzie odpowiadać za Employer Brandingu.

HR Manager będzie także wsparcie dla pracowników w zakresie spraw personalnych i prawa pracy.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?

Od kandydatów oczekujemy wykształcenia wyższego (mile widziane kierunki : zarządzanie zasobami ludzkimi, socjologia, psychologia), około 4-

lat doświadczenia na podobnym stanowisku (doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej będzie ogromnym atutem). Idealny Kandydat powinien posiadać dobrą znajomość prawa pracy oraz bardzo dobrą znajomość obsługi MS Office.

Kandydat powinien znać język angielski na poziomie dobrym, chociaż nie jest to warunek konieczny. Poszukujemy osoby odpowiedzialnej, z doświadczeniem menadżerskim i zorganizowanej, otwartej na nowe doświadczenia i wyzwania.

Co zyskujesz?

Nasz klient oferuje bezpośrednią współpracę z Zarządem oraz dużą samodzielność działania. Poza wynagrodzeniem podstawowym klient oferuje również bardzo atrakcyjny pakiet benefitów i co ważne prace w stabilnej, rozwijającej się organizacji.

Co powinieneś zrobić?

Jeśli jesteś zainteresowany tą ofertą, kliknij Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne CV.

Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku