pracownik magazynowy w centrum logistyki Amazon
RANDSTAD POLSKA SP. Z O.O.
Legnica, Dolnośląskie
5 d. temu
source : Lento.pl

Pracuj w Randstad dla centrum logistyki Amazon - rekrutacja na stanowisko pracownik magazynowy ds. logistycznych. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, bezpłatny transport, miłą atmosferę pracy i liczne benefity socjalne.

Dołącz do naszego zespołu, zostań i rozwijaj swoją karierę w Amazon Fulfillment Center! Chcesz wziąć udział w procesie rekrutacyjnym?

Nie obawiaj się, teraz z naszym konsultantem możesz spotkać się online! Zdobądź nową pracę bez wychodzenia z domu! Zdrowie i bezpieczeństwo są naszym priorytetem - wspólnie z Amazon dbamy by Twoja praca była bezpieczna.

OFERUJEMY : - stawkę 20 zł / godz. brutto + 4 zł / godz. brutto dodatku do podstawowego wynagrodzenia ( do 31.05.2020 r wyłącznie za przepracowane godziny) - atrakcyjny system poleceń - za każdą poleconą przez Ciebie osobę masz szansę zyskać dodatkowe 2000 zł premii!* - pracę w pełnym wymiarze średnio 4 dni w tygodniu, 3 dni masz wolne - umowę o pracę tymczasową (składkę ZUS + płatne urlopy) pakiet RANDSTAD PLUS a w nim : karta sportowa (OK System), pakiet medyczny (Medicover) oraz rabaty do 50% w wybranych sklepach! - możliwość długofalowej współpracy oraz awansu zawodowego - bezpłatny dojazd autobusem pracowniczym u nas to pracodawca dba o to, by jego pracownicy dotarli do firmy na czas, na różne zmiany - darmowy posiłek w trakcie pracy ZADANIA : - rozkładanie towarów na półki magazynu - załadunek i rozładunek przesyłek - kompletowanie, pakowanie i przygotowywanie towaru do wysyłki - praca przy użyciu skanera ręcznego OCZEKUJEMY : - gotowości i zdolności do pracy w trybie zmianowym - na zmianie dziennej i nocnej - braku przeciwwskazań do stania / chodzenia przez 10 godzin - sumienności i skrupulatności w wykonywaniu obowiązków - przestrzegania zasad i wewnętrznych regulaminów pracy Brzmi ciekawie?

Zaaplikuj lub zadzwoń na nr +48 224 544 444 i umów się na spotkanie online w dogodnym dla Ciebie terminie. *O zasadach regulaminu akcji "Poleć do Randstad" możesz dowiedzieć się dzwoniąc na nr infolinii lub zapoznać się z z nim osobiście w biurze Randstad.

Agencja zatrudnienia nr wpisu 47

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku