pracownik pomocniczy produkcji, darmowy transport, benefity
Randstad Polska
Banino, Polska
5 d. temu

Zastanawiało Cię kiedyś, jak wygląda produkcja lodów?

Z nami możesz się tego dowiedzieć!

Poszukujemy pracowników do firmy zajmującej się wyrobem najbardziej rozpoznawalnych lodów na rynku!

Miejsce pracy : Banino k. Gdańska

Zapewniamy bezpłatny dojazd z : Kościerzyny, Sierakowic, Linii, Mirachowa, Miechucina, Kartuz, Żukowa, Gdańska i z miejscowości po drodze!

oferujemy

  • pracę w temperaturze pokojowej - produkujemy lody, ale nie pracujesz w zimnie!
  • wynagrodzenie podstawowe (płatne zawsze na czas!) i stałe dodatki do pensji
  • dodatkową premię po każdym miesiącu pracy
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową (z płatnym urlopem i zwolnieniem lekarskim!)
  • pracę na pełen etat
  • zakupy w sklepiku zakładowym - firmowe produkty (chemia, kosmetyki, produkty spożywcze) nawet do 70% tańsze niż w sklepach!
  • dodatkowe benefity, m.in. zniżki na zakupy, prezenty na święta i z innych okazji (kosmetyki, herbata, lody)
  • zadania

  • pakowanie lodów do kartonów (praca przy taśmie)
  • podawanie materiałów i opakowań na linie produkcyjne
  • podstawowa obsługa maszyn produkcyjnych
  • prace porządkowe i organizacyjne na halach produkcyjnych
  • oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy 3-zmianowej, w systemie 4-brygadowym
  • badań do celów sanitarno-epidemiologicznych z próbkami kału nie starszymi niż 12 miesięcy lub możliwości wyrobienia badań (zwracamy koszty)
  • Agencja zatrudnienia nr wpisu 47