Księgowy AR z językiem hiszpańskim
CEE Experts by L.M. International Group
Warszawa, PL
1 d. temu
source : FACHPRACA

W styczniu 2014 założyliśmy regionalny butik HR świadczący usługi rekrutacyjne i konsultingowe w Europie Środkowej i Wschodniej.

Po kilku latach efektywnego działania w obszarze Sprzedaż i Marketing, Inżynieria i BPO / SSC w lutym 2019 staliśmy się częścią L.

M. International Group.

Aktualnie dla naszego klienta z branży BPO / SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.

Opis stanowiska :

  • Obsługa w obszarze administracji i księgowości, zagranicznych placówek firmy
  • Kontakt z obcojęzycznymi kontrahentami
  • Kompleksowa obsługa zamówień realizowanych za granicą (administracja dokumentów, weryfikowanie informacji w j. obcym)
  • Realizację procesów księgowych w obszarze AR (Accounts Receivable),
  • Praca w systemie SAP,
  • Współpraca z innymi działami
  • Wymagania :

  • Bardzo dobra znajomość języka hiszpańskiego,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Doświadczenie w pracy w obszarze księgowości SSC / BPO - mile widziane,
  • Nastawienie na rozwiązywanie problemów,
  • Zdolności analityczne,
  • Komunikatywność.
  • Oferta obejmuje :

  • Pracę w dużej i stabilnej firmie o globalnym zasięgu,
  • możliwość rozwoju, nauki i zdobywania doświadczenia w różnych obszarach księgowości,

  • Konkurencyjne wynagrodzenie, szeroki pakiet świadczeń dodatkowych (Multisport, Sodexo, Vouchery, etc.)
  • Umowę o pracę
  • Szansę rozwoju kariery w międzynarodowej, prestiżowej organizacji
  • szkolenia i wyjazdy zagraniczne
  • Zgłoś tę pracę