Mechanik - mile widziane doświadczenie
Trenkwalder
Mielec, Podkarpackie
4 d. temu
source : Lento.pl

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym.

Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko : Magazynier Oferujemy : - stabilne i długotrwałe warunki zatrudnienia stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę od pierwszego dnia, - satysfakcjonujące wynagrodzenie z dodatkiem za pracę zmianową oraz comiesięczną nagrodą uznaniową, - wsparcie merytoryczne w okresie wdrożenia, - nowe umiejętności, - doświadczenie zawodowe.

Główne obowiązki - przyjmowanie, magazynowanie oraz wydawanie surowców chemicznych z magazynu, - wstępna kontrola porównawcza parametrów dostarczonych surowców z wymaganiami atestów, - codzienna kontrola stanów magazynowych surowców chemicznych, - dbałość o stan techniczny powierzonego sprzętu, - wypełnianie dokumentacji związanej z przyjęciem towaru na magazyn, - dbanie o ład i porządek na powierzonym obszarze.

Oczekujemy : - mile widziane doświadczenie, - dyspozycyjności i gotowości w systemie zmianowym. W ofercie mamy również oferty pracy na stanowiska : Tokarz, Elektryk, Operator ładowarki, dźwigu, wózka widłowego oraz wiele innych.

CV prosimy przesyłać na adres : Bliższe informacje pod numerem telefonu : 665 284 003; 785 982 299 Prosimy o dopisanie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych (włączając fotografię zamieszczoną w CV) przez Trenkwalder & Partner Sp.

z o.o., Trenkwalder Patron Sp. z o.o., Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. oraz Trenkwalder Outsourcing Poland Sp. z o.o. dla celów prowadzenia rekrutacji, w której biorę udział.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku