Kierowca samochodu HDS
KRUSZYWO Sp. z o.o.
Rębiechowo, pomorskie, Polska
‎17 godz. temu
source : GoWork.pl

Kruszywo Sp. z o.o. zatrudni kierowcę samochodu ciężarowego typu HDS

Praca w okolicach Lini, Trójmiasta, Wejherowa, Pucka, Lęborka

Kierowca samochodu HDS

Obowiązki

  • Kierowanie pojazdem ciężarowym z przyczepą oraz żurawiem typu HDS
  • Dbałość o powierzony sprzęt
  • Wymagania

  • Posiadanie prawa jazdy kat. C+E
  • Posiadanie uprawnień do obsługi HDS
  • Doświadczenie na stanowisku kierowcy HDS
  • Systematyczność, dokładność
  • Oferujemy

    Zainteresowanych prosimy o kontakt pod nr tel. 603 657 033

    Aplikuj

    Zgłoś tę pracę
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.

    Aplikuj
    Mój adres email
    Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
    Kontynuuj
    Formularz wniosku