Zatrudnię osobe do pracy w sklepie medycznym
Centrum Medyczne Bimed
Łódź, Łódzkie
3 d. temu
source : Lento.pl

Wymagania obowiązkowe : Wykształcenie kierunkowe : + technik / licencjat / magister fizjoterapii / pielęgniarstwa / lub + ukończony kurs zaopatrzenia ortopedycznego lub + technik ortopeda / technik farmacji + prawo wykonywania zawodu Obowiązki : + dojazdy do pacjentów + bezpośrednia sprzedaż sprzętu ortopedycznego + prowadzenie bieżącej dokumentacji sklepu + comiesięczne rozliczenia z NFZ Praca w systemie zmianowym.

Czas pracy dla licencjata i magistra fizjoterapeuty normowany według ustawy o prawie wykonywaniu zawodu (7,35h). Prosimy o zawarcie w CV klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Centrum Medyczny Bimed z siedzibą w Łodzi, będącego administratorem danych osobowych, a także na ich przetwarzanie i wykorzystywanie w kolejnych procesach rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.

o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662) . Powyższe dane osobowe podaję dobrowolnie i zostałem / am poinformowany / a o przysługującym mi prawie dostępu do moich danych oraz ich poprawienia.

Skontaktujemy się wybranymi osobami.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku