pracownik produkcji
Randstad
Kozienice, Mazowieckie
3 d. temu

job description

Jesteś gotowy / a podjąć pracę na produkcji? Mamy ofertę dla Ciebie! Chcesz się rozwijać zawodowo? Chciałbyś zacząć od zaraz?

Zaaplikuj na nasze ogłoszenie! Praca w Kozienicach

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (opłacone składki ZUS)
  • wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas
  • pracę w systemie 3 - zmianowym
  • zadania

  • produkcja przetworów mlecznych
  • obsługa maszyn produkcyjnych
  • kontrola jakości
  • odbieranie gotowego produkty z maszyny
  • oczekujemy

  • posiadania książeczki sanitarno - epidemiologicznej
  • wysokiej motywacji do pracy
  • dyspozycyjności do podjęcia pracy w systemie trzyzmianowym
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych