Pracownik produkcyjny
Business Bridge Group Sp. z o.o.
Bielany Wrocławskie
‎22 godz. temu
source : recrute

Opis działalności firmy

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Pracownik produkcyjny Bielany Wrocławskie

Opis stanowiska

Jakie będą Twoje zadania na tym stanowisku :

obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych,

monitorowanie jakości wytwarzanych elementów,

aktualizacja oraz czuwanie nad poprawnością dokumentacji technicznej,

dbanie o prawidłowy przebieg procesu produkcyjnego,

respektowanie zasad BHP.

Wymagania

Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli :

szukasz stabilnego zatrudnienia,

jesteś sumienny i dokładny,

nie jest Ci obca praca na produkcji,

posiadasz wykształcenie minimum zawodowe,

obsługa maszyn i urządzeń od strony technicznej oraz uprawnienia na wózki widłowe będą dodatkowym atutem.

Pracodawca oferuje : umowę o pracę,

umowę o pracę,

system jednozmianowy pracy,

premie po pozytywnym przejściu okresu próbnego,

współudział w tworzeniu nowego projektu inwestycyjnego,

możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,

szansę na rozwój zawodowy.