Praca w SKODZIE Mlada Boleslav
KBTI Poland
Rybnik, Śląskie
‎11 godz. temu
source : Lento.pl

Agencja Zatrudnienia KBTI Poland (cert. 9145) poszukuje pracowników produkcji / montażu (branża Automotive). Miejsce pracy Mlada Boleslav Obowiązki : - praca na produkcji - montaż podzespołów do samochodów osobowych Wymagania : - mile widziane doświadczenie w pracach produkcyjnych - chęć podjęcia pracy na terenie Czech - dojazd do Czech we własnym zakresie.

Oferujemy : - praca na pełen etat - atrakcyjne wynagrodzenie : po przeliczeniu od 4000 zł netto / miesiąc - podwyżki, możliwość szkoleń - dodatki : za nadgodziny, pracę wieczorną, nocną, święta, soboty i niedziele, pracę indywidualną i grupową - praca od poniedziałku do piątku, okazjonalnie w weekendy - 25 dni urlopowych - dodatek żywnościowy od pracodawcy - zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę, dopłata do zakwaterowania - opieka medyczna Więcej informacji +48 570 935 868 Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV na adres mailowy : w temacie wpisując Pracownik produkcji SKODA Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.

U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku