Sprzedawca / Doradca klienta (m/k)
Trenkwalder
Wrocław, Polska
5 d. temu
source : Jobs.pl

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym.

Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko : Obowiązki :

  • obsługa kasy fiskalnej,
  • doradzanie klientom,
  • układanie towaru.
  • Mile widziane :

  • doświadczenie w pracy przy pomocy kasy fiskalnej.
  • Oferujemy :

  • elastyczny grafik pracy,
  • pracę w godzinach między 7-21,
  • przyjazną atmosferę.
  • Zainteresowane osoby zapraszamy do naszego biura Trenkwalder przy ul. Oławskiej 27-29 we Wrocławiu. Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 : 00 do 16 : 00.

    Bliższe informacje pod numerem telefonu 605 123 562.

    Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.